Služby

Ponuka našich služieb je zameraná takisto pre súkromných ako aj firemných zákazníkov.

Počítačové siete

Na základe Vašich potrieb, vieme navrhnúť aktívne a pasívne prvky do Vašej počítačovej siete. Samozrejmosťou je kompletizácia a implementácia systémov na žiadosť zákazníka.

Kamerové systémy

Podľa Vašich potrieb vieme navrhnúť, skompletizovať a odovzdať kompletný kamerový systém. Samozrejmosťou je zaučenie zákazníka. Podľa potrieb vieme navrhnúť zabezpečovací systém.

Štruktúrované kabeláže

Na základe obhliadky Vášho domu, bytu, priestoru alebo firmy, Vám vieme podľa Vašich potrieb navrhnúť a skompletizovať štrukturovanú kabeláž, vrátane zapojenia a konfigurácie aktívnych prvkov

Správa a servis aktívnych prvkov

Spravujeme všetky aktívne prvky, to znamená, že Vám vieme zabezpečiť kompletnú správu a servis počítačov, serverov, tlačiarní alebo iných zariadení

Inštalácie a konfigurácie

Tak isto sa zaoberáme aj inštaláciou požadovaného software a operačných systémov. Samozrejmosťou sú konfigurácie aktívnych prvkov.
antik

Poskytovanie Internetu, TV a VOIP

Spolupracujeme so spoločnosťou Antik Telecom a tým ku Vám prinášame vysokorýchlostný internet, televíziu a Voip. Viac o ponuke tu.

Zváranie optických vlákien

Poskytujeme služby zvárania optických vlákien, vrátane prípravy káblov k zváraniu spolu s možnosťou dodania potrebného materiálu.
Loading

Poskytujeme služby zvárania optických vlákien, vrátane prípravy káblov a vlákien k zváraniu spolu s možnosťou dodania potrebného materiálu, ako sú optické rozvádzače, optické vane či inštalačný materiál.

Viac informácií